Neohodnoceno

Olej s příchutí červeného pepře 80ml

Olej s příchutí červeného pepře Červený resp. růžový pepř (růžové bobule). Nejedná se o pravý druh pepře, je původem z brazilského pepřovníku a patří do čeledě Piperaceae. 

Skladem
Kód: 249
100 Kč

Olej s příchutí červeného pepře   Červený resp. růžový pepř (růžové bobule). Nejedná se o pravý druh pepře, je původem z brazilského pepřovníku a patří do čeledě Piperaceae. Chuť růžových (červených) bobulí je nasládlá, mírně ostrá a kořeně aromatická.   Pepř je jedno z nejznámějších a nejrozšířenějších koření. Jako divoce rostoucí rostlina dosahuje až 10 metrů. Pro účely pěstování je velikost držena zhruba na poloviční velikosti. Pepřovník dosáhne dospělosti kolem osmého roku a následně plodí zhruba 20let . Bobule mohou mít při sklizni zelenou nebo červenou barvu. Platí, že zelený pepř je vyráběn z nedozrálých bobulí, černý pepř z bobulí před dozráním a bílý pepř z červených dozrálých bobulí. Výraznou chuť způsobuje látka piperin. Pepř je druhým nejpoužívanějším kořením v českých domácnostech.

Objem: 80ml

Původ: Korea

(Fotografie je pouze ilustrační)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení